DESMIT MUMS - DĀVANAS JUMS!

Esam priecīgi paziņot – Autoskola EINŠTEINS svin savu DESMITO jubileju! 

Pirms 10 gadiem sākām kā maza autoskola Cēsīs, bet nu jau rūpējamies par saviem lieliskajiem klientiem 6 filiālēs Vidzemē. 

2019.gads EINŠTEINS Autoskolai ir īpašs. Esam kļuvuši par lielāko autoskolu Latvijā pēc apmācāmo skaita, kas ir vērā ņemams fakts. Par to, protams, varam būt pateicīgi vien saviem klientiem, kas izvēlas mūs par savu autoskolu.
 

IESPĒJA LAIMĒT AUTOSKOLĀ EINŠTEINS

Kas gan tie būtu par svētkiem vai sasniegumiem, ja nebūtu DĀVANAS. Vēlamies, lai svētki ir ikvienam topošam Autoskolas EINŠTEINS klientam. Mēs ticam, ka veiksme ir kopā ar jums, tāpēc esam sarūpējuši iespēju to pārbaudīt - Iegriežot Autoskolas EINŠTEINS laimes ratu. 

Spied uz dāvaniņas simbola mūsu mājaslapas kreisajā pusē un saņem kādu no EINŠTEINS sarūpētajām dāvanām. Ņem vērā, ka vari iegriezt laimes ratu tikai vienu reizi! Par iegūtā laimesta saņemšanu, sazināsimies personīgi pa epastu vai telefoniski. 


Akcija spēkā Autoskolas EINŠTEINS filiālēs Rīgā, Valmierā, Cēsīs, Siguldā, Mālpilī un Smiltenē. Iegūto balvu iespējams izmantot uz AM, A, B, BE, C, CE, D kategorijām un 95. Kodu. Attiecas tikai uz jaunajiem klientiem.

Iegriez EINŠTEINS laimes ratu un saņem kādu no lieliskajām balvām! :)


Lai veiksme ir ar jums! 

Autoskola EINŠTEINS 

 


 

30.07.2019