Ja vēlaties iemācīties braukt mierīgā gaisotnē un saņemt no instruktora profesionālu attieksmi - meklējiet instruktori Ingu Purviņu. Iemācīs braukt no nulles un noteikti ir ieinteresēta pozitīvā gala rezultātā, pacietīgi izskaidros dažādas nianses, kas lieti pēc tam noder eksāmeā. Inga ir INSTRUKTORE - Einšteina PĒRLE, kā dēļ arī es izvēlējos šo autoskolu un ne mirkli nenožēloju savu izvēli :) PALDIES!

Laura Rabāce

Laura Rabāce

Liels, liels paldies instruktorei Ingai Purviņai, pie kuras braukšanas apmācības notika mierīgā, patīkamā gaisotnē un bez lieka stresa, jo viss tika ļoti saprotami izskaidrots un parādīts. Jāpasakās gan par patiesi pretimnākošo attieksmi, gan par to, ka iemācītā dēļ, CSDD eksāmenu bija iespējams nokārtot ar pirmo reizi!

Markuss Kalnins

Markuss Kalnins

Super autoskola!
Ja vēlies iegūt B kategoriju noteikti jāizvēlas Valmieras filiāli un braukšanas instruktoru Guntaru Rakēviču, apmācības notiks ar veselīga humora piesitienu(kuru ir jāsaprot:)), bet tai pat laikā ļoti kvalitatīvi,un nekad netiks pacelta balss un viss tiks skaidrots tik ilgi kamēr pilnībā būs skaidrs. Guntars sagatavo ne tikai CSDD eksāmenam, bet arī reālai ikdienai esot satiksmē.
Paldies, arī Vadimam Žīguram par amizantām teorijas nodarbībām.
Apmācības apmēram 3 mēnešus, lai gan tas ir atkarīgs no katra paša entuziasma un iespējām.

Megija Pētersone

Megija Pētersone

Gribu pateikt lielu PALDIES Rīgas filiālei. Teoriju un braukšanu nokārtoju no pirmās reizes.
Forša, izpalīdzīga administratore Alise, vienmēr palīdzēja un atbilstoši situācijām rīkojas.
Ka braukšanas instruktoru iesaku Ingu Purviņu. Visu labi un skaidri varēja izskaidrot un iemācīt. Pozitīva un profesionāla attieksme pret savu darbu.

Inna Žolneroviča

Inna Žolneroviča

Lieliska autoskola!
Noteikti iesaku visiem, kuri vēlas justies droši satiksmē, vadot automašīnu - Einšteins nodrošina gan kvalitatīvu teorijas apmācību (paldies Rīgas pasniedzējai Larisai), gan profesionālus instruktorus (paldies Tālim Arājam par iedrošināšanu nebaidīties) un atsaucīgas klientu konsultantes.
Īpaši liels paldies par nesen iegūto vadītāja apliceību Valmieras instruktoram Guntaram Rakēvičam! Lielisks instruktors ar pedagoģiskām dotībām, kurš nekad nezaudē pacietību, kopā var pasmieties un uz braukšanas nodarbībām devos ar patiesu prieku! Guntars ne tikai uzlabo garastāvokli, bet arī sagatavo braukšanai satiksmē, ne tikai eksāmena nolikšanai. Ļoti profesionāla un pretimnākoša attieksme no Guntara puses!

Laura Irkle

Laura Irkle

Fantastiska autoskola! B kategorijas vadītāja apliecības iegūšana aizņēma 3 mēnešus.
Liels paldies teorijas pasniedzējai Larisai un vēl lielāks paldies braukšanas instruktorei Ingai par atsaucību un izcilu apmācību!

Dāvis Bindars

Dāvis Bindars

Liels paldies visai Valmieras filiāles komandai! Sākot ar atsaucīgajām un smaidīgajām klientu konsultantēm, kuras vienmēr prata izskaidrot visu sarežģīto vienkārši.
Paldies arī Vadimam Žīguram, kurš ļoti vienkārši un interesanti pasniedz teorijas nodarbības! Bet vislielākais paldies Guntim Žīguram un Guntaram Rakēvičam, kuri ieguldīja vislielāko darbu, tādēļ CSDD braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Noteikti iesaku, prieks sadarboties ar tik pozitīvu un atsaucīgu komandu! :)

Regīna Grosa

Regīna Grosa

Ļoti lielu paldies saku Valmieras Einšteina komandai! It īpaši braukšanas instruktoriem Valērijam Gorinam un Guntim Žīguram,ļoti atsaucīgi un pozitīvi cilvēki.

Elina Plikgalve

Elina Plikgalve

Pēc interesantas un pilnvērtīgas apmācības Rīgas filiālē ieguvu B kat. vadītāja apliecību.
Visa apmācību procesa laikā nesaskāros ne ar kādām grūtībām/problēmām, par kurām esmu dzirdējusi sūdzības par autoskolām un instruktoriem vispārīgi.
Teoriju mācījos pie pasniedzēja Arvīda. Manuprāt lielisks pasniedzējs - iemāca tā, ka labi paliek atmiņā un eksāmenu nokārtot nebija nekādu problēmu.
Instruktors Andris Rudzītis ir ļoti saprotošs, atsaucīgs, vienmēr pozitīvs un iemācīja labi braukt nevis tikai sekmīgi nokārtot eksāmenu. Braukšanas nodarbības bija interesantas, un laiks vienmēr tika izmantots pilnvērtīgi. Jebkuru kļūdu paskaidroja ar lielu neatlaidību un pacietību, kas jaunam braucējam ir ļoti būtiski, lai uz braukšanas nodarbībām dotos ar prieku un bez satraukuma.
Liels paldies visai Autoskolas Einšteins komandai!

Arta Lazdāne

Arta Lazdāne

Super autoskola!

Krista Gaspare

Krista Gaspare

Paldies Einšteins Rīgas filiālei par interesanti pasniegtajām teorijas stundām!
Labākais instruktors - Ingus Andersons. Īsā laikā iemācīja visu, pilnīgi no nulles. Noteikti viņu iesaku!
Tiesību iegūšana aizņēma 2 mēnešus un 7 dienas :)

Kristiāna Ķirse

Kristiāna Ķirse

Esmu laimīgi ieguvusi ilgi gaidītās B kategorijas tiesības ! Liels paldies visai Einšteins Valmieras komandai! Supersmaidīgas meitenes un pozitīva un atsaucīga attieksme. Paldies teorijas pasniedzējam Vadimam Žīguram- ieguvu gan zināšanas, gan smieklu pilnas dienas !
Instruktors Valērijs- pozitīvs, atsaucīgs un smaidīgs, super visu paskaidro un iemāca !
Tikai un vienīgi pozitīvas atsauksmes!;)

Baiba Alberga

Baiba Alberga

Ne tikai labs cilvēks, bet arī ideāls A kategorijās braukšanas instruktors ir Ivo Jaunzems.. Braukt iemācija, ko labāk nedarīt apstāstija, anekdoti arī izstāstija.. principa arī exi noliku ar pirmo.. Paldies un iesaku visiem..

Kaspars Drozds

Kaspars Drozds

Ļoti patīkama sadarbība, lai iegūtu B kategoriju! Apmācības laiks, protams, katram savs - kā izdodas samenedžēt laikus.
Teorijai noteikti iesaku- pasniedzējs Vadims Žīgurs. Kodolīgi, saprotami, ar humoru un bez piepūles viss jau saprotams!
Braukšanai - Katrīna Bāne. Pateiks visu tieši un kā vajag, var arī kopā pasmieties, katrā ziņā kopā laiks pavadītais laiks patīkams un produktīvs :)

Linda Paisuma

Linda Paisuma

A kategorija pie braukšanas instruktora Ivo Jaunzema ātri, bez stresa, bez bļaušanas :) Iesaku!

Māris Kuzminskis

Māris Kuzminskis

Liku A kategoriju -teorijas kursi ātri, labi pastāstīja, izskaidroja viss Ok! Braukšanas instruktors Ivo Jaunzems ātri visu iemācīja, to kas noderēs pašam braucot ....netikai liekot eksāmenu . Tiešām labs instruktors !

Rolands Mejers

Rolands Mejers

Ja gribi braukt ar moci, tad ej pie Jāņa Ausekļa. :)

Lelde Jevstigņejeva

Lelde Jevstigņejeva

Esmu iestūrējusi nu jau gandrīz finiša taisnē, bet labus vārdus nevajag atlikt vēlākam. Tā nu sanācis, ka trāpījos pabūt gan Rīgas, gan Valmieras Einšteinā. Pirmkārt jau paldies Aijai Rudzītei-Krievai par teorijas iemācīšanu, riktīgi sirsnīga un atsaucīga pasniedzēja, kas atbildēja pat uz šķietami muļķīgiem jautājumiem, un ar kuru starpbrīžos varēja papļāpāt un padalīties dzīves pieredzē. Rīgā uzslavu pelnījis mans instruktors Jānis Herberts, kurš ar savu pozitīvo attieksmi ne vien palīdz viegli iemācīties braukt, bet arī uzlabo garastāvokli visai dienai. Cerams, ka gaidāma vēl ilga sadarbība ar šiem abiem pasniedzējiem, jo viņi ir vienkārši super! :)

Alise Klauža

Alise Klauža

Liels paldies Einšteinam par ātru un profesionālu apmācību!
Visiem A kategorijas kārtotājiem iesaku instruktoru - Jāni Ausekli! Iemācija vadīt motociklu ar drošības un pārliecības sajūtu!

Jānis Ozoliņš

Jānis Ozoliņš

Ideāla autoskola tiem, kas vēlas ātri un kvalitatīvi iegūt vēlamo vadītāja apliecību! Atsaucīgs, laipns personāls, kas vienmēr pamanās uzlabot tavu dienu! Teorija tiek pasniegta īsi un kodolīgi, kas noderēs ikdienā droši parvietojoties Rīgas ielās! Instruktors Ivo Jaunzems profesionalis savā jomā! Katram braukt gribētajam tiek pielietota individuāla pieeja, lai sasniegtu vēlamo rezultātu! Paldies par veiksmi iegūto A kategorijas vadītaja apliecību!

Kaspars Meiluss

Kaspars Meiluss

Ļoti, pretimnākoša autoskola.
Iesaku citiem!
Visu nokārtoju ar pirmo reizi.
Liels, paldies. Tiesību iegūšana aizņēma mazāk kā 3 mēnešus.🤗😊

Sanita Šmite

Sanita Šmite

Ja kādam ir skolotāja prasmes, tad tas ir Super džeks Ivo Jaunzems, ļoti profesionāls sava jomā tieši uz motocikliem. Teicami Vadims Žīgurs pasniedz teoriju, īsi kodolīgi un saprotami, prot izskaidrot.

Vadims Berezovsky

Vadims Berezovsky

Patīkama autoskola ar pretīmnākošiem un saprotošiem cilvēkiem. Paldies Vadimam Žīguram un Indulim Rukutam par kvalitatīvu un raitu sagatavošanu autobraukšanas pasaulei. Tāpat arī ļoti atsaucīgas un saprotošas klientu konsultantes Solveiga un Alise - smaids, dodoties uz skolu - garantēts. Paldies!

Krišs Kupruks

Krišs Kupruks

Autoskola, kura spēj pielāgoties ikvienam, kurš vēlas iegūt profesionālu un kvalitatīvu apmācību.
Pasniedzēji ir zinoši un neliks Tev žāvāties nodarbībās. Instruktori spēs ieviest drošības sajūtu uz ceļa, kas Tevi nepametīs arī tad, kad būsi pie auto stūres viens pats.
Iesaku šo autoskolu, ja vēlies, ne tikai mācīties autoskolā un iegūt "burtiņu" apliecībā, bet arī būt pārliecinātam par sevi, kad atradīsies satiksmē! :)

Linda Bērziņa

Linda Bērziņa

Par autoskolu:
forša attieksme, kā arī profesionālā līmenī viss notiek, paraugs citām autoskolām!
Par A kategoriju:
viss viss viss foršākais instruktors Ivo Jaunzems, ātri kvalitatīvi un pārliecinoši tiek pasniegta braukšana.
Liels paldies Ivo!

Elvijs Liepiņš

Elvijs Liepiņš

Operatīvi, ātri un kvalitatīvi noliku A kategoriju. Prieks par tik atsaucīgiem cilvēkiem.

Matiss Karro

Matiss Karro

Paldies par iegūtajām tiesībām pirms 7 gadiem Cēsīs, jauniešiem draudzīgajā autoskolā "Einšteins"! Profesionāla un mūsdienīga darbinieku komanda! Šobrīd arī "mazais" brālis, mācoties Rīgas filiālē, atzīst, ka patīk brīvdienas pavadīt autoskolā "Einšteins" un braukt ar jauno Audi.

Ilva Žaka

Ilva Žaka

Ideāli, ar visu pilnībā esmu apmierināta! Super pasniedzēji, instruktori. Vislielākais paldies, sākot ar Vadimu Žīguru, kurš vadīja teorijas apmācību - tiešām super! :))
Un braukšanas instruktors Indulis Rukuts - nosvērts, inteliģents, saprotošs, vienkārši super cilvēks! Milzīgākais Paldies viņam!!! Esmu ļoti, ļoti priecīga, ka liku autovadītaja apliecību tieši šajā autoskolā. Visiem no sirds iesaku, nenožēlosiet! Brīnišķigi! :)

Kitija Kabrina

Kitija Kabrina

Pievienot atsauksmi

Atsauksme netiks publicēta Jūsu sociālo kontu profilos.
Lūdzu, atsauksmē iekļauj pilsētu, kurā izgāji apmācību un kategoriju!