Paldies Einšteins Rīgas filiālei par interesanti pasniegtajām teorijas stundām!
Labākais instruktors - Ingus Andersons. Īsā laikā iemācīja visu, pilnīgi no nulles. Noteikti viņu iesaku!
Tiesību iegūšana aizņēma 2 mēnešus un 7 dienas :)

Kristiāna Ķirse

Kristiāna Ķirse

Esmu laimīgi ieguvusi ilgi gaidītās B kategorijas tiesības ! Liels paldies visai Einšteins Valmieras komandai! Supersmaidīgas meitenes un pozitīva un atsaucīga attieksme. Paldies teorijas pasniedzējam Vadimam Žīguram- ieguvu gan zināšanas, gan smieklu pilnas dienas !
Instruktors Valērijs- pozitīvs, atsaucīgs un smaidīgs, super visu paskaidro un iemāca !
Tikai un vienīgi pozitīvas atsauksmes!;)

Baiba Alberga

Baiba Alberga

Ne tikai labs cilvēks, bet arī ideāls A kategorijās braukšanas instruktors ir Ivo Jaunzems.. Braukt iemācija, ko labāk nedarīt apstāstija, anekdoti arī izstāstija.. principa arī exi noliku ar pirmo.. Paldies un iesaku visiem..

Kaspars Drozds

Kaspars Drozds

Ļoti patīkama sadarbība, lai iegūtu B kategoriju! Apmācības laiks, protams, katram savs - kā izdodas samenedžēt laikus.
Teorijai noteikti iesaku- pasniedzējs Vadims Žīgurs. Kodolīgi, saprotami, ar humoru un bez piepūles viss jau saprotams!
Braukšanai - Katrīna Bāne. Pateiks visu tieši un kā vajag, var arī kopā pasmieties, katrā ziņā kopā laiks pavadītais laiks patīkams un produktīvs :)

Linda Paisuma

Linda Paisuma

A kategorija pie braukšanas instruktora Ivo Jaunzema ātri, bez stresa, bez bļaušanas :) Iesaku!

Māris Kuzminskis

Māris Kuzminskis

Liku A kategoriju -teorijas kursi ātri, labi pastāstīja, izskaidroja viss Ok! Braukšanas instruktors Ivo Jaunzems ātri visu iemācīja, to kas noderēs pašam braucot ....netikai liekot eksāmenu . Tiešām labs instruktors !

Rolands Mejers

Rolands Mejers

Ja gribi braukt ar moci, tad ej pie Jāņa Ausekļa. :)

Lelde Jevstigņejeva

Lelde Jevstigņejeva

Esmu iestūrējusi nu jau gandrīz finiša taisnē, bet labus vārdus nevajag atlikt vēlākam. Tā nu sanācis, ka trāpījos pabūt gan Rīgas, gan Valmieras Einšteinā. Pirmkārt jau paldies Aijai Rudzītei-Krievai par teorijas iemācīšanu, riktīgi sirsnīga un atsaucīga pasniedzēja, kas atbildēja pat uz šķietami muļķīgiem jautājumiem, un ar kuru starpbrīžos varēja papļāpāt un padalīties dzīves pieredzē. Rīgā uzslavu pelnījis mans instruktors Jānis Herberts, kurš ar savu pozitīvo attieksmi ne vien palīdz viegli iemācīties braukt, bet arī uzlabo garastāvokli visai dienai. Cerams, ka gaidāma vēl ilga sadarbība ar šiem abiem pasniedzējiem, jo viņi ir vienkārši super! :)

Alise Klauža

Alise Klauža

Liels paldies Einšteinam par ātru un profesionālu apmācību!
Visiem A kategorijas kārtotājiem iesaku instruktoru - Jāni Ausekli! Iemācija vadīt motociklu ar drošības un pārliecības sajūtu!

Jānis Ozoliņš

Jānis Ozoliņš

Ideāla autoskola tiem, kas vēlas ātri un kvalitatīvi iegūt vēlamo vadītāja apliecību! Atsaucīgs, laipns personāls, kas vienmēr pamanās uzlabot tavu dienu! Teorija tiek pasniegta īsi un kodolīgi, kas noderēs ikdienā droši parvietojoties Rīgas ielās! Instruktors Ivo Jaunzems profesionalis savā jomā! Katram braukt gribētajam tiek pielietota individuāla pieeja, lai sasniegtu vēlamo rezultātu! Paldies par veiksmi iegūto A kategorijas vadītaja apliecību!

Kaspars Meiluss

Kaspars Meiluss

Ļoti, pretimnākoša autoskola.
Iesaku citiem!
Visu nokārtoju ar pirmo reizi.
Liels, paldies. Tiesību iegūšana aizņēma mazāk kā 3 mēnešus.🤗😊

Sanita Šmite

Sanita Šmite

Ja kādam ir skolotāja prasmes, tad tas ir Super džeks Ivo Jaunzems, ļoti profesionāls sava jomā tieši uz motocikliem. Teicami Vadims Žīgurs pasniedz teoriju, īsi kodolīgi un saprotami, prot izskaidrot.

Vadims Berezovsky

Vadims Berezovsky

Patīkama autoskola ar pretīmnākošiem un saprotošiem cilvēkiem. Paldies Vadimam Žīguram un Indulim Rukutam par kvalitatīvu un raitu sagatavošanu autobraukšanas pasaulei. Tāpat arī ļoti atsaucīgas un saprotošas klientu konsultantes Solveiga un Alise - smaids, dodoties uz skolu - garantēts. Paldies!

Krišs Kupruks

Krišs Kupruks

Autoskola, kura spēj pielāgoties ikvienam, kurš vēlas iegūt profesionālu un kvalitatīvu apmācību.
Pasniedzēji ir zinoši un neliks Tev žāvāties nodarbībās. Instruktori spēs ieviest drošības sajūtu uz ceļa, kas Tevi nepametīs arī tad, kad būsi pie auto stūres viens pats.
Iesaku šo autoskolu, ja vēlies, ne tikai mācīties autoskolā un iegūt "burtiņu" apliecībā, bet arī būt pārliecinātam par sevi, kad atradīsies satiksmē! :)

Linda Bērziņa

Linda Bērziņa

Par autoskolu:
forša attieksme, kā arī profesionālā līmenī viss notiek, paraugs citām autoskolām!
Par A kategoriju:
viss viss viss foršākais instruktors Ivo Jaunzems, ātri kvalitatīvi un pārliecinoši tiek pasniegta braukšana.
Liels paldies Ivo!

Elvijs Liepiņš

Elvijs Liepiņš

Operatīvi, ātri un kvalitatīvi noliku A kategoriju. Prieks par tik atsaucīgiem cilvēkiem.

Matiss Karro

Matiss Karro

Paldies par iegūtajām tiesībām pirms 7 gadiem Cēsīs, jauniešiem draudzīgajā autoskolā "Einšteins"! Profesionāla un mūsdienīga darbinieku komanda! Šobrīd arī "mazais" brālis, mācoties Rīgas filiālē, atzīst, ka patīk brīvdienas pavadīt autoskolā "Einšteins" un braukt ar jauno Audi.

Ilva Žaka

Ilva Žaka

Ideāli, ar visu pilnībā esmu apmierināta! Super pasniedzēji, instruktori. Vislielākais paldies, sākot ar Vadimu Žīguru, kurš vadīja teorijas apmācību - tiešām super! :))
Un braukšanas instruktors Indulis Rukuts - nosvērts, inteliģents, saprotošs, vienkārši super cilvēks! Milzīgākais Paldies viņam!!! Esmu ļoti, ļoti priecīga, ka liku autovadītaja apliecību tieši šajā autoskolā. Visiem no sirds iesaku, nenožēlosiet! Brīnišķigi! :)

Kitija Kabrina

Kitija Kabrina

Pievienot atsauksmi

Atskauksme netiks publicēta Jūsu sociālo kontu profilos.