NĀCIET 2 - MAKSĀJIET KĀ 1! AKCIJA!

Nāciet DIVATĀ maksājiet kā VIENS! Kamēr Einšteinam rozā brilles, izmato iespēju! No 7. līdz 28. februārim piesakies uz B kategorijas kursiem kopā ar draugu, draudzeni vai paziņu un par teorijas apmācību maksājiet kā viens! Kā darbojas akcija?

07.02.2017 | Lasīt vairāk...
NĀCIET 2 - MAKSĀJIET KĀ 1! AKCIJA!

Audi A3 – identisks CSDD eksāmenam!

Lai nodrošinātu vēl augstāku praktiskās apmācības kvalitāti, ar 2017. gadu praktisko apmācību piedāvājam apgūt ar 4 jauniem Audi A3, kas ir identiski CSDD eksāmena automašīnām (aprīkoti ar ELEKTRONISKO STĀVBREMZI un START/STOP sistēmu).

25.01.2017 | Lasīt vairāk...
Audi A3 – identisks CSDD eksāmenam!

Dāvanu karte

Trūkst idejas dāvanai? Iepriecini sev tuvos ar noderīgu dāvanu – autoapmācības kursu autoskolā "Einšteins". Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes A; B; BE; C; CE kategorijām, kā arī Periodiskai apmācībai - 95.KODS.

09.01.2017 | Lasīt vairāk...
Dāvanu karte

Mācies kopā ar Renāru Zeltiņu!

Vai Tu zināji, ka Renāram Zeltiņam vēl joprojām nav autovadītāja apliecības? Lai to labotu, viņš ir nolēmis mācīties pie mums - AUTOSKOLĀ "EINŠTEINS"! Arī Tev ir iespēja mācīties kopā ar viņu!

03.05.2016 | Lasīt vairāk...
Mācies kopā ar Renāru Zeltiņu!

Autoskola "Einšteins” tagad arī Rīgā!

Autoskola "Einšteins” darbojas kopš 2009. gada. Pa šo laiku esam izveidojuši stabilu apmācības procesu Cēsīs, Siguldā, Smiltenēun Valmierā. Pēc apmācāmo skaita Autoskola Einšteins ir kļuvusi par lielāko autoskolu Vidzemē, kā arī pēc teorētiskās un praktiskās apmācības statistikas rādītājiem ieņem vienu no vadošajām vietām Latvijā!

29.03.2016 | Lasīt vairāk...
Autoskola "Einšteins” tagad arī Rīgā!
Visi jaunumi

Atsauksmes

Mūsu partneri: