AKCIJA! 1. APRĪLIS = 1 EUR

ŠIS NAV JOKS! Tikai aprīlī autoskola "EINŠTEINS" piedāvā akciju: "ĀTRĀK PIETEIKSIES - MAZĀK MAKSĀSI!" 1. aprīlis = 1 EUR 2. aprīlis = 2 EUR 3. aprīlis = ..

27.03.2017 | Lasīt vairāk...
AKCIJA! 1. APRĪLIS = 1 EUR

MOTOCIKLU SEZONA

Motocikls dod īstas brīvības sajūtu. To apgalvos ikviens motobraucējs. Kādu aizrauj ātrums un asas izjūtas, kādam tas ir pārvietošanās līdzeklis, bet citam - sirdslieta. Motociklu sezona vairs nav aiz kalniem. Lai rūpētos gan par savu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību, der atcerēties dažas noderīgas lietas.

15.03.2017 | Lasīt vairāk...
MOTOCIKLU SEZONA

Sveicam sievietes 8. martā!

DĀRGĀS, DĀMAS! Einšteins JŪS ne tikai sveic, bet arī ir sagatavojis patīkamu dāvanu šajos svētkos! Tikai sievietēm, tikai 8. martā, piesakoties mājas lapā, teorijas apmācība BEZ MAKSAS!

07.03.2017 | Lasīt vairāk...
Sveicam sievietes 8. martā!

Audi A3 – identisks CSDD eksāmenam!

Lai nodrošinātu vēl augstāku praktiskās apmācības kvalitāti, ar 2017. gadu praktisko apmācību piedāvājam apgūt ar 4 jauniem Audi A3, kas ir identiski CSDD eksāmena automašīnām (aprīkoti ar ELEKTRONISKO STĀVBREMZI un START/STOP sistēmu).

25.01.2017 | Lasīt vairāk...
Audi A3 – identisks CSDD eksāmenam!

Dāvanu karte

Trūkst idejas dāvanai? Iepriecini sev tuvos ar noderīgu dāvanu – autoapmācības kursu autoskolā "Einšteins". Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes A; B; BE; C; CE kategorijām, kā arī Periodiskai apmācībai - 95.KODS.

09.01.2017 | Lasīt vairāk...
Dāvanu karte
Visi jaunumi

Atsauksmes

Mūsu partneri: